Розміри:

  • Висота – 2 м
  • Діаметр – 3 м
  • Борт – 0,2 м
  • Діаметр опори – 75 мм
Дитяча пісочниця є невід’ємним елементом майданчика на дачі, у дворі, в дитячому садку. Вона виконує дуже важливу функцію розвитку будь-якої дитини, гра в пісочниці розвиває творчість, логіку, планування, уміння спілкуватися, допитливість і навіть опорно-руховий апарат.
Важливим є той факт, що пісочниці , які представлені нашою компанією, виготовлені з екологічно чистих композитних матеріалів , які абсолютно нешкідливі для здоров’я дітей і дорослих, мають відмінну протиударну дію, мають стійкість до перепадів температур і вологи.
Зовнішнє покриття пісочниці – гелькоут, спеціальний матеріал, виготовлений на основі синтетичних смол. Покриття стійке до агресивного середовища, хімічного та термічного впливу, УФ – випромінювання, забезпечує його високу зносостійкість та довговічність. Колірна гамма покриття налічує понад сто кольорів та відтінків. Завдяки такому покриттю пісочниця надовго збереже свій бездоганний вигляд.
Пісочниця легко миється, не потребує додаткового фарбування. Вона має восьмигранну форму, складається із двох частин, тому її легко транспортувати. Завдяки широким бортикам діти зможуть сидіти на пісочниці, а грибок захистить дитину від палючого сонця або дощу.
Відмінне доповнення ігрового майданчика на дачі , у дворі, у дитячому садку. Адже пісочниця виготовлена ​​з композитного матеріалу, який має відмінну протиударну дію. Має стійкість до перепадів температур, а також не боїться води.
 

Ціна пісочниці — 22 000 грн

Ціна грибка — 22 000 грн