Електрична термо-плита, виготовлена ​​з міцного матеріалу – склопластику, який володіє такими перевагами, як вологостійкість і стійкість до біологічного і атмосферного впливу. Усередині термо-плити знаходиться спеціальний нагрівальний елемент (інфрачервона плівка), що дає можливість рівномірного розподілу тепла по всій його площині. Інфрачервоний обігрів має масу переваг перед класичними методами обігріву.

Наші термо-плити екологічно чисті, безпечні для здоров’я тварин і людей, зносостійкі, економічні, не вимагають особливого обслуговування, мають більший строк служби – тому спектр їх застосування досить широкий.
Захист від підвищеної вологості дає можливість встановлювати їх в свинарських приміщеннях, птахофермах, телятниках, зоопарках, торгових наметах і т.п. без додаткової герметизації. Термо-плита може використовуватися для сушки взуття, зігріваючи ніг. На термо-плиті можна сушити фрукти, овочі або трави, зберігаючи колір і корисні речовини і вітаміни.
Для зменшення втрат тепла термо-плита утеплена 6 мм шаром теплоізоляції, що дозволило зменшити енергоспоживання вдвічі.

Розміри: Довжина – 1 м. Ширина – 0.53 м

Ціна – 4 000 грн

Навіщо потрібна Термоплита

Термоплити екологічно чисті, безпечні для здоров’я, зносостійкі, економічні, не вимагають особливого обслуговування, мають більший строк служби – тому спектр їх застосування досить широкий:

►Обогрев молодняка (маленьких птахів, тварин);

►Обогрев тварин (в осінній і зимовий періоди);

►Согрева ніг (особливо підійде для дітей і літніх людей);

►Сушкі взуття;

►Сушка харчових продуктів (фрукти, овочі)

Захист від підвищеної вологості дає можливість встановлювати їх в свинарських приміщеннях, птахофермах, телятниках, зоопарках, торгових наметах і т.п. без додаткової герметизації.

Термоплита може використовуватися для сушки взуття, зігріваючи ніг. термо- – плиті можна сушити фрукти, овочі або трави, зберігаючи колір і корисні речовини і вітаміни.

Інфрачервоне тепло не перепалюваних повітря і не обпікає при дотику, а сприятливо впливає на кровообіг і покращує клітинну активність організму, зігріває тіло людини, тваринного, птиці, а не підігріває повітря. Комфортне тепло інфрачервоного випромінювання заспокійливо діє на нервову систему.