Компанія Еталон пропонує виготовлення виробів на замовлення

Теплиці

Теплиця – це конструкція, яка забезпечує необхідні умови для рослин під час несприятливих погодних умов, коливань температури або навіть непередбаченого сезону. Усередині завжди є оптимальні умови для росту рослинності. це рішення рекомендується для всіх, хто захоплений або любитель відпочинку або для промисловості, бажаючий максимізувати прибуток від сільського господарства.

Козирки

Полікарбонатний козирок над ганком — простий спосіб захистити вхід в будинок від непогоди, і при цьому підходить до будь-якого стилю екстер’єру

Козирки з полікарбонату над ганком – це невеликий навіс, однією стороною щільно примикає до фасаду будинку. Він виконує суто практичні, так і декоративні функції, додаючи будинку презентабельності, без нього вхідна група виглядало б досить сумно. Ганок з козирком виглядає в цілому як закінчена і цілісна архітектурна композиція.

Навіси на авто

  1. Використовуються для захисту автомобіля від дощу, сонця, снігу і вітру. Це також може бути накриття для садових меблів, басейну, Джакузі і t.d.
  2. Навіс з полікарбонату також буде служити дахом для барбекю, місцем для зберігання або ігровим майданчиком для дітей. Дизайн дуже зручний в обслуговуванні.

Характеризується стійкістю до гниття, іржі, росту цвілі або моху. Виріб можна мити водою із садового шлангу. Конструкція стійка до вітру до 120 км / ч і снігового навантаження до 150 кг / м² Дах забезпечує відмінний захист від UVA і UVB променів , при цьому не жовтіє. Стійкість конструкції гарантується міцними колонами.