Переваги індивідуального загону для тварин:


• Гігієна

Технологія дозволяє виготовляти пластикові будиночки для телят без стиків та швів з гладкою поверхнею. Завдяки цьому бруд ніде не накопичується, а сам будиночок легко миється. Завдяки відносній легкості пластикового будиночка у вас не виникне проблем зі збиранням та зміною підстилки.

• Свіже повітря та сприятливий клімат

На відкритому повітрі телята не страждають від протягів та мають достатньо свіжого повітря. Комбінація свіжого повітря, ізоляції та достатнього надходження денного світла гарантує, що тварини будуть сильними, здоровими та стійкими до захворювань. Більше того, надто низькі температури повітря не будуть проблемою для телят. Безперечно, пластиковий будиночок дає теляти достатньо захисту від низьких температур завдяки достатній глибині навісу.

• Зручне спостереження

Встановивши пластикові будиночки для телят неподалік молочної ферми, ви завжди зможете тримати молодняк під наглядом. Ви зможете окремо доглядати за кожним телям, адже вони розвиваються нерівномірно та потребують індивідуального підходу. Якщо у вас з’являться сумніви щодо здоров’я або розвитку теляти, ви зможете негайно вжити заходів.

• Утриманя телят

Будиночки для телят успішно експлуатуються за низьких температур. Телята комфортно утримуватись у наших будиночках у суворі зими, коли температура надовго падає до позначки мінус 30, як це було цього року. Незважаючи на холод у будиночку завжди сухо та тепло.

Розміри – 1,34 м * 2 м * 1,15 м
Ціна – 17 000 грн